Історія захвату храму у Лисогірці. Частина 2. Незаконне проникнення у храм без рішення суду

Напередодні Богоявлення, отець Андрій з парафіянами села Лисогірка звершували Богослужіння в будиночку неподалік храму, так як були сильні морози. І ось тут під час читання Шостого часу підбігає пономар і повідомляє, що біля Храму машини, натовп людей і сильні стуки від молотків та ломів поблизу пономарських дверей. Завершивши Шостий час, настоятель з прихожанами побігли до свого храму і побачили, що біля дверей багато людей, які ні отця Андрія, ні парафіян не допускали до храму. Отець Андрій намагався пояснити, що справа знаходиться в суді і ще пару тижнів треба зачекати для остаточного вирішення. Священик намагався пояснити людям що так не можна, що це не по Божому. Але ні, псевдо матушка – дружина неканонічного священика ПЦУ своєю нестриманістю та криками наголошувала, що вже все вирішено і церква належить їм.

Відтак, отця Андрія з парафіянами не підпустили, запитуючи, для чого вони сюди прийшли. А коли батюшка з парафіянами підійшли подивитися, що там відбувалося біля пономарських дверей, то побачили, що зі зовнішніх дверей всі замки та пломби були зірвані. Внутрішні пластикові двері нападники побили молотками і ломами, так як ключі були у отця Андрія, після чого залізли, як злодії, через проломлені двері. Таким чином, попавши у храм, нападники відкрили його зсередини, порозбиравши всі замки у вхідних дверях храму.

Після цього прибули представники поліції, які не розібравшись в ситуації відповідно до закону, стали на сторону зловмисників. Ось і подумайте шановні читачі, який дух перебуває в цих людях на чолі з псевдосвященником ПЦУ, якщо вони вриваються в Божий храм з молотками та ломами і цим святкують свою перемогу. На цьому прикладі можна побачити про яку любов і повагу навчає ця організація. Адже увесь цей час в отця Андрія та парафіян були ключі від храму і вони у будь-який момент могли увійти і звершувати Літургію, але ж ні, бо з великої любові та поваги, про яку вчить нас Господь, вони цього не робили. На даний час справа знаходиться в Хмельницькому апеляційному суді.

Про хід цивільної справи читайте в наступній статті. Ви повинні знати правду.

Слідкуйте за життям Хмельницької єпархії на офіційній сторінці Facebook,
та читайте новини з телефону у Telegram-каналі.