У храмах і монастирях Хмельницької єпархії молилися за упокій душ воїнів, загиблих в Афганістані 15.02.2017

15 лютого 2017 року, у свято Стрітення Господнього та 28-му річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан, у храмах і монастирях Хмельницької єпархії Української Православної Церкви, відбулися заупокійні богослужіння.
У Свято-Покровському кафедральному соборі міста Хмельницького панахиду очолив Високопреосвященніший Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній. Разом із Архіпастирем молились клірики кафедрального собору, голова правління Хмельницького міського товариства ветеранів Афганістану, священики-афганці, солдати і офіцери, які виконували свій військовий обов’язок в Афганістані, родичі загиблих.
Після закінчення панахиди Митрополит Антоній звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом, в якому закликав не забувати загиблих воїнів, які мужньо виконували свій військовий обов’язок, і щиро молитися за них.
Після панахиди відбулося покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам в Афганістані.