Високопреосвященніший Митрополит Антоній прийняв участь у торжествах з нагоди святкування 1031-річчя Хрещення Русі

27 липня 2019 року, напередодні свята Хрещення Русі та дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святковий молебень біля пам’ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці у Києві. Після якого разом із представниками Помісних Православних Церков, єпископатом та духовенством Української Православної Церкви очолив хресний хід із чудотворними святинями до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. У молитовній ході цього року взяли участь 300 тисяч православних вірян.28 липня 2019 року, у день пам’яті рівноапостольного великого князя Володимира та з нагоди свята Хрещення Русі, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Після малого входу відбулось прославлення трьох нових святих Української Православної Церкви: ректорів Київської духовної академії святителя Василія (Богдашевського), сповідника, святителя Сильвестра (Малеванського) та професора КДА священномученика Олександра Глаголєва.