Відбулися загально-єпархіальні збори духовенства Хмельницької єпархії 26.12.2017

26 грудня 2017 року в актовій залі приміщення соціального захисту населення, що по вул. Володимирській, під головування Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського відбулися підсумкові загально-єпархіальні збори духовенства Хмельницької єпархії.
Збори розпочалися молитвою «про закликання допомоги Святого Духа перед початком усякої доброї справи», та доповіддю керуючого єпархією, в якому були підведені підсумки життєдіяльності єпархії за 2017 рік.
По завершені доповіді Архіпастиря, були заслухані річні звіти керівників єпархіальних відділів.
По завершені виступів, були розглянуто ряд актуальних питань церковного життя.
Завершуючи збори, митрополит Антоній подякував усім за ревне служіння, за належне виконання своїх обов’язків і за труди, понесені в славу Святої Церкви і в спасінні душ віруючих.