Обрано нового Предстоятеля УПЦ 13.08.2014

onufriy2_1Собор єпископів УПЦ обрав Предстоятелем УПЦ Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія.
13 серпня оголошені підсумки виборів Митрополита Київського і всієї України.
Рішенням Собору єпископів Української Православної Церкви обрано Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри митрополита Чернівецького і Буковинського Онуфрія. За нього віддали голоси 48 єпископів Української Православної Церкви.
Голосування відбувалося у 2 тури.
Після 1-го туру голоси лідерів розподілилися наступним чином: митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій – 36, митрополит Бориспільський і Броварський Антоній – 24, митрополит Вінницький і Барський Симеон – 9.
Після оголошення результатів голосування учасників Собору єпископів УПЦ, обраний і наречений Митрополитом Київським і всієї України митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій відслужив в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври подячний молебень.
Наприкінці богослужіння новообраному Предстоятелю Української Православної Церкви було виголошено многоліття.
Обраний Предстоятель звернувся до віруючих з першим первосвятительським словом.
Інтронізація новообраного Предстоятеля Української Православної Церкви відбудеться 17 серпня в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври.