Митрополит Антоній очолив Заупокійне Богослужіння у суботу третьої седмиці Великого посту

Вранці, 30 березня 2019 року, у суботу третьої седмиці Великого посту, в Свято-Покровському кафедральному соборі були відслужені Літургія святителя Іоанна Золотоустого та заупокійний парастас. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Антоній, Митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський у співслужінні з соборним духовенством.
На Літургії були виголошені прохання за мир в Україні та єдність Святого Православ`я.
За Уставом після після заамвонної молитви був звершений Парастас за спочилими православними християнами. Після відпусту Високопреосвященніший Владика звернувся до прихожан з повчальним словом та привітав всіх із суботою другої седмиці Святої Чотиридесятниці.